Bonus od depozytu w forBET – 50% do 600 zł

odbierz-bonus

ForBET nie próżnuje. Tym razem oferują atrakcyjny bonus od depozytu dla osób, które nie są jeszcze klientami ForBET, lub które nie wykonały pierwszej wpłaty.

ForBET oferuje bonus 50% do kwoty 600 zł. Oznacza to tyle, że wpłacając 1200 zł, dostajemy 600 zł bonusu ekstra. Jeśli ktoś nie dysponuje taką kwotą, to oczywiście może wykorzystać bonus w mniejszym stopniu. Analogicznie dostajemy połowę tego co wpłacimy, maksymalnie do kwoty 1200 zł. Uczciwy interes?

Bukmacherzy nie są jednak instytucjami, które rozdają pieniądze każdemu bez żadnych wymagań. By móc wypłacić ten bonus, trzeba spełnić kilka warunków.

Przed zleceniem wypłaty trzeba obrócić bonus 8 razy po kursie minimalnym 3,00.

Co zrobić, by otrzymać bonus w forBET?

Aby otrzymać bonus z promocji należy dokonać w ciągu 14 dni od wpłaty jednokrotnego obrotu kwotą równą podwójnej kwocie należnego bonusu po kursie min. 1.70

Po spełnieniu wymagań opisanych w „Zasadach Promocji” należy wysłać email na adres: promocje@iforbet.pl  podając w temacie swój numer ID lub login w celu zaksięgowania środków na koncie gracza. Bonus zostanie dodany w ciągu 24 h roboczych.

Nie masz konta gracza w Forbet? Załóż jest z promocyjnego linku i zgarnij ekstra bonus!

Warunki i zasady bonusu od depozytu w forBET

Postanowienia ogólne
1.1. Organizatorem promocji powitalnej „Bonus 600 zł” zwanej dalej „promocją”, jest „Casino Games sp. z o.o.” zwany dalej także jako „Organizator”.

1.2. W promocji nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora.

1.3. Promocja obowiązuje od dnia 28.11.2016 r. do odwołania. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu zakończenia promocji w dowolnym terminie.

1.4. Promocja jest prowadzona na stronie internetowej www.iforbet.pl

1.5 Promocja jest przeznaczona dla nowych graczy (nie mających jeszcze konta) oraz tych, którzy nie dokonywali jeszcze depozytu i dotyczy pierwszej wpłaty na konto internetowe, które umożliwia zawieranie zakładów wzajemnych na stronie internetowej Organizatora.

Zasady promocji
2.1. Klienci są uprawnieni do otrzymania bonusu w wysokości 50% pierwszego wpłaconego depozytu na Konto w terminie określonym w pkt. 1.3 i spełnili wymogi określone w niniejszych „Zasadach Promocji”.

2.2. Minimalna kwota pierwszego depozytu Klienta na podstawie którego zostanie przyznany bonus wynosi 40 zł.

2.3. Maksymalna wartość bonusu jest ograniczona dla jednego Klienta do kwoty 600,00 zł i nie może być większa.

2.4 Aby otrzymać bonus z promocji należy dokonać w ciągu 14 dni od wpłaty jednokrotnego obrotu kwotą równą podwójnej kwocie należnego bonusu po kursie min. 1.70

2.5 Maksymalna łączna suma stawek na jedno zdarzenie nie może przekroczyć wartości przyznanego bonusu.

2.6 Po spełnieniu wymagań opisanych w „Zasadach Promocji” należy wysłać email na adres: promocje@iforbet.pl podając w temacie swój numer ID lub login w celu zaksięgowania środków na koncie gracza. Bonus zostanie dodany w ciągu 24 h roboczych.

2.7 Wartości bonusów przyznanych w promocji są zaokrąglane w dół i wynoszą odpowiednio: 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100, 150, 200, 250, 300, 350, 400, 450, 500, 550 i 600 zł.

2.8 Po przyznaniu środków na saldo bonusowe obowiązują te same reguły co w punkcie 2.5 – maksymalna łączna suma stawek na jedno zdarzenie nie może przekroczyć wartości przyznanego bonusu.

2.9 Bonus należy wykorzystać po kursie minimalnym 3.00 z warunkiem dokonania ośmiokrotnego obrotu.

2.10 Czas na obrócenie bonusem wynosi 30 dni od momentu jego przyznania.

2.11 Kupony nie spełniające wymogów określonych w „Zasadach Promocji” nie będą wliczane do obrotu.

2.12 Złamanie punktu 2.8 skutkuje zakończeniem promocji oraz odebraniem wszystkich środków bonusowych.

2.13 Promocja „Bonus powitalny 600 zł” nie łączy się z innymi promocjami.

Postępowanie reklamacyjne i przedawnienie roszczeń
3.1. Reklamacje zgłaszać należy drogą e-mail na adres reklamacje@iforbet.pl podając dokładny opis i powód reklamacji oraz dane osoby zgłaszającej.

3.2. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora na podstawie niniejszego regulaminu w terminie do 30 dni od ich otrzymania.

3.3. W przedmiocie reklamacji ostateczna i wiążąca jest decyzja Organizatora. Uczestnik Promocji zostanie powiadomiony o decyzji Organizatora drogą elektroniczną w terminie 3 dni od daty rozpatrzenia.

Postanowienia końcowe
4.1. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.

4.2. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

4.3. Zasady promocji są dostępne na oficjalnej stronie internetowej Organizatora.

4.4. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

Komentarze

komentarzy