Ostatnia szansa na odebranie darmowej koszulki. Nie ma na co czekać

betsson koszulka

W piątek rusza kolejna, czwarta już po zimowej przerwie kolejka ekstraklasy. Jest to także czwarta okazja, by wziąć udział w zabawie Betsson i zamienić 75-złotowy zakład na któryś z meczów polskiej ligi na jedną z pięćdziesięciu koszulek ulubionego klubu czyli #ZAKŁADaMyKoszulki . Bukmacher do promocji zaprasza – jak co tydzień – pięćdziesięciu klientów, którzy jako pierwsi obstawią spotkanie ekstraklasy. A jakby tego było mało, Betsson podwyższa kurs na to, że w piątkowy wieczór Legia Warszawa pokona na wyjeździe Zagłębie Lubin, a Tomas Necid wpisze się przy okazji na listę strzelców i tym samym otworzy swój dorobek strzelecki w Polsce. Współczynnik 4,5 jest naprawdę kuszący, a biorąc pod uwagę to, że mistrz Polski musi zacząć taśmowo zdobywać punkty, wydaje się także dobrą okazją.

NIE MASZ KONTA W BETSSON? ZAREJESTRUJ SIĘ Z TEGO LINKU

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że nie tak miał wyglądać początek piłkarskiej wiosny w wykonaniu stołecznego klubu. Legia wygrała tylko jeden z trzech meczów w ekstraklasie, a do tego została wyeliminowana z Ligi Europy po nie do końca przekonujących występach przeciwko Ajaksowi. Największym mankamentem drużyny Jacka Magiery jest bez dwóch zdań skuteczność, a dokładniej jej brak. Wystarczy spojrzeć na liczby – trzy ostatnie spotkania przed zimową przerwą (dwie ligowe potyczki i starcie ze Sportingiem Lizbona w Lidze Mistrzów) przyniosły aż jedenaście bramek, a teraz w pięciu meczach „Wojskowym” udało się strzelić zaledwie trzy gole. W klubie nie ma już Nemanji Nikolicia i Aleksandara Prijovicia, a sprowadzony zimą Tomas Necid jeszcze nie pokazał, na co go tak naprawdę stać. Czy przełamie się w spotkaniu z Zagłębiem?

NIE MASZ KONTA W BETSSON? ZAREJESTRUJ SIĘ Z TEGO LINKU

Nie można zapominać, że mówimy o napastniku reprezentacji Czech, w której strzelił do tej pory dwanaście bramek. W przeszłości występował w takich klubach, jak Bursaspor czy CSKA Moskwa, dlatego pytaniem nie powinno być czy, tylko kiedy na dobre odpali snajper. Trener Magiera ufa piłkarzowi i postawił na niego w każdym z rozegranych ligowych meczów i teraz tylko czekać, aż ten zacznie spłacać ten kredyt bramkami. A tych Legia bardzo potrzebuje, ponieważ ligowa czołówka ucieka. Świetnie punktuje Lech, który już zdążył przegonić w tabeli klub ze stolicy, a prowadząca Lechia przez ostatnie wpadki „Wojskowych” z Ruchem i Termalicą powiększyła nad nimi przewagę do siedmiu punktów. W Warszawie nikt nie ukrywa, że liczy się tylko mistrzostwo, dlatego też zespół Magiery musi zacząć taśmowo wygrywać. Zwycięstwo nad Zagłębiem smakowałoby tym bardziej, bo pozwoliłoby Legii odegrać się za ostatnie dwie porażki z klubem z Lubina. Jeżeli Legii uda wygrać się z „Miedziowymi”, a do tego przełamie się Necid, to z postawionych 150 złotych, które jako nowy klient otrzymujesz w Zakładzie Bez Ryzyka, możesz zrobić aż 525 złotych na czysto!

Regulamin promocji

  • Z przedstawianych powyżej promocji mogą skorzystać jedynie gracze z Polski.
  • Promocja „Zagraj 75 PLN na dowolny mecz Ekstraklasy i odbierz koszulkę wybranego klubu” ważna jest tylko dla nowych graczy, którzy dokonali pierwszego depozytu w okresie od 3 marca do 6 marca 2017, 20:00 CET  i spełnili warunek postawienia co najmniej jednego zakładu za 75 PLN na dowolny kurs przedmeczowy lub na żywo na polską ekstraklasę piłki nożnej.
  • Zwycięzcami zostanie pierwsze 50 osób, które spełni powyższy warunek. Zostaną one poinformowani drogą mailową w ciągu 48 godzin od zakończenia ostatniego meczu danej kolejki ekstraklasy. Otrzymają kod uprawniający do odebrania wybranej koszulki w przedstawionym sklepie internetowym wraz ze szczegółową instrukcją dotyczącą realizacji zamówienia.
  • Betsson nie jest w żaden sposób powiązany ze związkami, zawodnikami lub drużynami wymienionymi w promocji.
  • Betsson zastrzega sobie prawo do zmiany, modyfikacji i anulowania promocji w jakimkolwiek momencie, bez potrzeby wcześniejszego informowania graczy.
  • Biorąc udział w promocji zgadzasz się na uczestnictwo we wszelkich pokonkursowych materiałach reklamowych, które mogą zostać zamieszczone na stronach Betsson, blogach i mediach społecznościowych wybranych przez Betsson.
  • Betsson.com zastrzega sobie prawo do wykluczenia gracza z Promocji i/lub dokonania zmian (włącznie z jej zakończeniem) jeśli zajdzie podejrzenie, że doszło do złamania zasad lub Betsson dojdzie do wniosku, że nie można prowadzić Promocji w sposób wcześniej zaplanowany.
  • W przypadku jakiegokolwiek sporu, dotyczącego tego konkursu, decyzja Betsson w tej kwestii jest ostateczna, a jakiekolwiek orzeczenie Betsson w tej sprawie jest wiążące i nie podlega weryfikacji lub odwołania się przez gracza lub strony trzecie.

Komentarze

komentarzy