Graj w sporty wirtualne! W puli 20 telefonów Huawei P9 i 3 tysiące złotych [KONKURS]

konkurs wirtualne sporty fortuna

W terminie od 18.12.2017 do 26.12.2017 Fortuna organizuje konkurs dla fanów sportów wirtualnych (nie mylić z e-sportem!). Do wygrania są telefony Huawei i extra kasa! Z uwagi, że nagród jest aż 30, to szansa na wygraną jest naprawdę ogromna. 

By wziąć udział w zabawie, wystarczy że postawisz przez stronę Fortuny lub poprzez aplikację mobilną co najmniej 10 kuponów z zakładami zawartymi na Wirtualne Sporty, za kwotę min. 2 PLN brutto i kursem minimalnym 1,6.

Po zakończenia promocji Fortuna wyłoni 30 najlepszych, wygranych kuponów (liczą się tylko wygrane kupony AKO i SOLO) spośród wszystkich uczestników konkursu.

Nie masz konta w Fortunie? Zarejestruj się z tego linku i odbierz specjalny bonus!

Przy selekcji najlepszych kuponów będzie brany pod uwagę następujący wzór: suma stawek x suma kursów x suma wydarzeń. 30 graczy, których kupony osiągną najwyższy wynik uzyskany na podstawie powyższego wzoru, otrzyma nagrodę rzeczową lub pieniężną. Pełen regulamin konkursu znajduje się pod tym linkiem. 

Czym są sporty wirtualne?

Wirtualne Sporty to rodzaj zakładów w których typujemy komputerowo generowane zdarzenia z udziałem ludzi lub zwierząt. Plusem tej zabawy jest fakt, że dostęp do typowania mamy 24/7 i nie musimy czekać aż nasze ulubione spotkania się rozpoczną!

Sporty wirtualne – jakie dyscypliny? 

W ramach sportów wirtualnych możemy typować piłkę nożną, tenis, wyścigi psów, wyścigi samochodowe, wyścigi konne i wyścigi motocyklowe.

sporty wirtualne fortuna

Jak grać w sporty wirtualne w Fortunie?

Przejedź na główną stronę i kliknij w zakładkę Wirtualne Sporty. Z lewej strony do wyboru masz jedną z sześciu dyscyplin sportowych i możliwość śledzenia wirtualnej rozgrywki na swoim ekranie.

W prawym górnym roku ekranu odliczany jest czas do rozpoczęcia wydarzenia.

Poniżej ekranu znajdziesz całą ofertę na najbliższe wydarzenia w ramach jednej dyscypliny, które zaczynają się równo co 4 minuty.

Pamiętaj, że 10 sekund przed rozpoczęciem wydarzenia zakłady zostają wstrzymane i obstawianie nie jest możliwe!

Nie masz konta w Fortunie? Zarejestruj się z tego linku i odbierz specjalny bonus!

Komentarze

komentarzy