Gram grubo #132: Odbić się od dna w obliczu potopu szwedzkiego

gramgrubo

Faworyci nie popsuli nam wczoraj nerwów. Pewnie wygrali swoje mecze, które nawet przy handicapie skończyłyby się z powodzeniem. Przywitanie z Pucharem Konfederacji mieliśmy zatem w iście polskim stylu. Przywitał nas z otwartymi rękami i niczym hojny, gościnny gospodarz obdarował trzema punktami, które przewalutowaliśmy na złotówki. Dzisiaj wracamy jednak do mistrzostw Europy U-21 i meczu naszej reprezentacji.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK<

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

O 20:45 zagramy w Lublinie z Szwecją, która w pierwszym meczu z Anglią pokazała momentami naprawdę dobry futbol. Grała bez kompleksów z teoretycznie lepszą drużyną, wypracowując sobie kilka klarownych sytuacji, w których jednak zabrakło zimnej krwi i wyrachowania. Najlepszą z nich, czyli rzut karny z 81. minuty, fantastycznie obronił nowy nabytek Evertonu – Jordan Pickford. Zestawiając to z postawą naszych „Orłów”, nie możemy z optymizmem patrzeć w przyszłość. Obawiam się, że na tle dobrze zorganizowanych, walecznych Szwedów, możemy wyglądać jak pierwszoklasiści z kozakami z 3A. Liczę jednak na to, że trener Dorna dokona roszad, które wpłyną na funkcjonowanie naszej reprezentacji, a wszelkie niedopowiedzenia, nieporozumienia i nie wiadomo co jeszcze pójdą w niepamięć. Podobnie jak ostatnio nie wytypuję zwycięzcy tego spotkania. Emocje i patriotyzm odkładam na bok i ponownie pójdę w bramki. A konkretnie liczę na ich brak, ewentualnie niewielką liczbę. Przeglądając ofertę natknąłem się na ciekawy typ, który idealnie nadaje się na singla. Poniżej 1,5 gola w obydwóch połowach wydaje się rozsądnym pomysłem. Mam nadzieję, że Polacy ponownie szybko obejmą prowadzenie, by potem skutecznie zamurować dostęp do bramki. Jednak milion innych scenariuszy na to spotkanie również zadowoli nasz portfel. Oby szczęście zawitało również w sercach, a „Biało-czerwoni” obudzą się i nie utoną w potopie szwedzkim.

forBET – Zarejestruj się z kodem EURO21, wpłać 100zł, a na Twoim koncie pojawi się 250zł!