Gram grubo #133: Sanches vs Asensio, czyli pojedynek młodych gwiazd

gramgrubo

Wczorajszy typ już w pierwszej połowie spalił na panewce. Do przerwy na tablicy wyników widniał trzybramkowy rezultat, a my nie dość, że musieliśmy zaliczyć nasz zakład do przegranych, to oglądaliśmy, jak nasza młoda kadra nie radzi sobie z lepiej zorganizowaną Szwecją. Swoją drogą podziwiam tych Szwedów, z dwunastoma Polakami na boisku zdołali nie przegrać tego spotkania. Chapeau bas! Dziś pod lupę bierzemy elektryzujące spotkanie drużyn Półwyspu Iberyjskiego.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK<

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

O 20:45 staną naprzeciw siebie Portugalczycy i Hiszpanie w ramach drugiej kolejki grupy B. Obie ekipy wygrały swoje pierwsze mecze. Podopieczni R. Jorge’a wygrali z Serbią 2:0, natomiast Hiszpania rozbiła reprezentację Macedonii, strzelając jej aż pięć bramek. Choć lepsze wrażenie sprawili Hiszpanie, to jednak nie można porównywać poziomów obu drużyn na tle innych przeciwników. Serbia to wyżej notowana i bardziej wymagająca ekipa od Macedonii, a okazję, by to udowodnić, będzie miała już o 18:00. Piłkarski styl znad Półwyspu Iberyjskiego nakazuje napierać na bramkę przeciwnika i wierzę, że gole oglądać będziemy co najmniej trzykrotnie. I to nie z powodu powtórek. Przewiduję w tym meczu over 2,5 gola. Kurs na singiel niezadowalający, dlatego pokuszę się tym razem o wskazanie zwycięzcy. I to właśnie pogromcy Macedonii w mojej ocenie wygrają to spotkanie. Marco Asensio poprowadzi rodaków do zwycięstwa kosztem równie utalentowanego Renato Sanchesa. Choć remis nie pogrążyłby żadnej z drużyn – ba! byłby być może nawet zadowalającym rezultatem, to jednak sądzę, że „La Furia Roja” powalczy o trzy punkty i pewnego lidera grupy B. Mój typ na dziś to jej zwycięstwo przy co najmniej trzech bramkach w całym spotkaniu.

forBET – Zarejestruj się z kodem EURO21, wpłać 100zł, a na Twoim koncie pojawi się 250zł!