Gram grubo #192: Księciunio daj 2 złote albo trochę więcej…

gramgrubo

Niedzielne „Gram grubo” weszło jak w masło. Lazio po raz kolejny dało nam zarobić po zwycięstwie 3:0 nad Weroną. Weekend możemy zatem zaliczyć do udanych. Na szczęście nie musimy czekać aż pięciu dni na kolejne święto typerów, bo z pomocą przychodzi nasza ukochana. Liga Mistrzów ponownie zagości w naszych sercach i portfelach… Kobiety zapłakane, mężczyźni podekscytowani liczący przyszłe wygrane, choć i płeć piękna coraz częściej udziela się na naszej facebookowej grupie, co nas ogromnie cieszy. Dzisiaj obierzemy taktykę singla, bo to ostatnio wychodzi nam najlepiej.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Pośród milionów myśli i planów na dzisiejsze typowanie górę wzięło francusko-portugalskie starcie. Monaco na własnym stadionie podejmie Porto, które na początek zmagań grupowych w poprzedniej kolejce zaliczyło falstart. Wówczas przed własną publicznością podejmowało Besiktas i przez bukmacherów było stawiane w roli wyraźnego faworyta. Turcy jednak zaskoczyli i ograli mistrzów Portugalii 3:1. Teraz, by liczyć się w walce o awans, muszą zapunktować w Księstwie Monako. A o to będzie niesamowicie trudno.

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka
+ do 400 zł bonusu!

Mistrzowie Francji mimo odejścia dwóch kluczowych piłkarzy w poprzednim okienku transferowym pokazują się naprawdę ze znakomitej strony. Zwłaszcza na własnym stadionie, gdzie wygrali wszystkie trzy spotkania w Ligue 1 z fantastycznym bilansem bramkowym 12:3. Porto to nie pierwsze lepsze ogórki, nie grają mizerii i nie raz potrafią zaskoczyć, ale nie dzisiaj. Idziemy więc w stronę zwycięstwa gospodarzy, którzy po remisie 1:1 z Lipskiem w pierwszej kolejce czują z pewnością niedosyt. Ostatnio Radamel Falcao swoimi bramkami zapewnił nam wygraną, gdy typowaliśmy go w roli strzelca, i mamy nadzieję, że dzisiaj również nas uszczęśliwi. Kupon puszczamy w FORTUNIE, która oferuje najwyższy kurs wśród polskich bukmacherów.

AS Monaco – FC Porto | AS Monaco, 2,20

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka
+ do 400 zł bonusu!

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka
+ do 400 zł bonusu!

Komentarze

komentarzy