Gram grubo #193: Wygrana tuż za rogiem

gramgrubo

Wczoraj Porto zaskoczyło chyba wszystkich. Dotychczas jeśli kupon nie wchodził, to z reguły działo się tak z  powodu braku jednej bramki, jej nadmiaru lub po prostu niefortunnego remisu. Jednak dawno nie byliśmy tak daleko od wygranej. Porto zmiażdżyło gospodarzy i wywiozło z Księstwa Monako cenne trzy punkty. Typ z założenia był dobry, ale założenia to nie wszystko. Monaco zdołało oddać jedne celny strzał, a na głodnych zwycięstwa Portugalczyków to stanowczo za mało.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Zniesmaczeni wczorajszą wpadką mamy duży mętlik w głowie. Mętlik, który powoduje totalne niezdecydowanie i rozkojarzenie. Postanowiliśmy zostawić w spokoju faworytów pokroju Juventusu czy Romy i obrać inną taktykę. W tę środę bacznie będziemy obserwować, co będzie działo się na murawie Estádio José Alvalade w Lizbonie, a konkretnie w jej narożnikach. Postawimy bowiem na over rzutów rożnych. Kibice w Portugalii będą świadkami starcia dwóch ofensywnie grających drużyn, w którym faworytem będzie zespół z Katalonii.

Gdy po raz ostatni Sporting był gospodarzem w Lidze Mistrzów, zdołał nabić 10 rzutów rożnych i choć klasę przeciwnika trudno porównywać (wówczas było to rumuńskie FCSB), to dzisiaj portugalski zespół mamy nadzieję dołoży kilka od siebie. Barcelona powinna kontrolować ten mecz, czego efektem mogą być bite seriami rzuty rożne. Choć teraz nie opieramy się na statystykach, przytoczymy dwa ostatnie mecze Barcelony, w których było kolejno 12 i 14 cornerów. Dzisiaj chcemy mieć kupon w grze do ostatnich minut, a z wygranej być może cieszyć będziemy się już o wiele szybciej. Obieramy linię powyżej 10,5 rzutów rożnych, choć korciło nas obranie wyższej linii. Zmieniamy również bukmachera i tym razem zawrzemy zakład w FORBECIE.

Sporting CP – Barcelona | powyżej 10,5 rzutów rożnych; 2,15

Odbierz bonus do 600 zł + 50 zł na start w Forbet. Kod: ZZAPOLOWY

Odbierz bonus do 600 zł + 50 zł na start w Forbet. Kod: ZZAPOLOWY

Komentarze

komentarzy