Gram grubo #214: Strzelić gola Viktorii

gramgrubo

Potrzebowaliśmy 17 minut, by nasz typ był na ostatniej prostej do zwycięstwa. W takim czasie bowiem piłkarze Szachtara i Feyenoordu strzelili trzy bramki. Gospodarze musieli więc utrzymać korzystny wynik, ale nie zadowolili się dwójką z przodu i w 68. minucie potwierdzili przewagę, trafiając po raz trzeci. Liga Mistrzów nie taka straszna, jak ją malują, więc dzisiaj odważnie wchodzimy w czwartkowe spotkania Ligi Europy.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK<

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Wracamy do starcia pomiędzy Viktorią Pilzno a Lugano. W ostatniej kolejce nasz sen o Viktorii stał się koszmarem. Czeski zespół zawzięcie walczący na wyjeździe przegrał 2:3 i niestety zwycięstwo przeszło nam koło nosa. Dzisiaj jednak ponownie spotkamy się z Viktorią i mamy nadzieję, że tym razem lepiej na tym wyjdziemy. Ta bowiem gra przed własną publicznością, a dotąd na dziesięć takich spotkań wygrała dziewięciokrotnie. W fazie grupowej Ligi Europy, również gdy grała u siebie, wygrała z H. Beer Sheva 3:1. Dzisiaj mimo ostatniej porażki z Lugano gospodarze są faworytami do zgarnięcia trzech punktów.

Spotkanie jednak będzie w naszej ocenie obfitowało w bramki. W pięciu ostatnich meczach na Doosan Arena średnia bramek wynosi 3,6 i tylko w jednym spotkaniu nie było BTTS-a. Pamiętając ostatnie starcie między tymi ekipami, postawimy na strzelenie bramek przez obie drużyny. Z trzech punktów cieszyć się będą natomiast piłkarze Viktorii Pilzno. W czeskiej ekstraklasie zachwycają i z kompletem zwycięstw (12) są na pozycji lidera.

W klubie z Lugano na próżno szukać tylu powodów do radości. W lidze zajmują dopiero dziewiąte, przedostatnie miejsce. I choć pozycja w tabeli wskazuje totalną tragedię, to w czterech na pięć ich ostatnich meczów na wyjeździe obie drużyny strzelały gola. Ofensywa więc nie zawodzi i dzisiaj mądrzejsi o jedno spotkanie z wicemistrzem Czech strzelą gola Viktorii, a jesteśmy przekonani, że ta odpłaci się z nawiązką.

Viktoria Pilzno – Lugano | zwycięstwo Viktorii i obie drużyny strzelą gola, 2,85