Gram grubo #286: Francja elegancja drugi dzień z rzędu

gramgrubo

„Kanarki” wleciały do Księstwa Monako z przytupem. Nieoczekiwanie Nantes wyszło na prowadzenie w 32. minucie, ale gospodarze nie zamierzali schodzić do szatni z bramką straty do rywali. W trzy minuty odwrócili wynik spotkania i do przerwy wygrywali już 2:1. Rezultat ten utrzymał się do końca meczu, a my ponownie zaliczyliśmy profit! Francja elegancja!

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK<

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Tak nam się ta Francja spodobała, że postanowiliśmy tam zostać. Tym razem starcie Metz, które ugości Lyon w 32. kolejce Ligue 1. Dwie drużyny i dwa odmienne cele. Gospodarze to outsider ligi. Zajmują ostatnią, 20. lokatę, jednak nadal mają szanse na utrzymanie. O odpuszczaniu zatem nie może być mowy, zwłaszcza, że grają przed własną publicznością.

Lyon natomiast to ekipa, która co prawda nie walczy o utrzymanie, ale dla której każde punkty mogą mieć na koniec sezonu ogromne znaczenie. Mimo że marzenia o mistrzostwie już dawno odeszły w zapomnienie, dzisiejsi gości do końca sezonu będą rywalizować z Marsylią o trzecie miejsce, które uprawnia do gry w kwalifikacjach Ligi Mistrzów. W tym momencie różnica punktowa wynosi dwa punkty na korzyść marsylczyków, dlatego niegrający już w europejskich pucharach Lyon musi walczyć o zwycięstwo w starciu z najgorszą drużyną w lidze. Swoją drogą coś nam mówi, że Marsylia dzisiaj zgubi punkty z Montpelier. Wracając do naszego dania głównego, przewidujemy wygraną gości.

Jednak nie bylibyśmy sobą, gdyby nasz typ zakończył się w takiej postaci. Dokładamy znany i lubiany BTTS. Dlaczego? Metz mimo słabych rezultatów regularnie strzela bramki przed własną publicznością. Działo się tak w siedmiu z ostatnich ośmiu spotkań na Stade Municipal Saint-Symphorien. Lyon natomiast to drużyna strzelająca najwięcej bramek w lidze w spotkaniach wyjazdowych. Wierzymy, że marzące o trzymaniu Metz nie odda pola bity bez walki i dołoży coś od siebie, a my po raz kolejny będziemy mogli cieszyć się z wygranej.

FC Metz – Olympique Lyon | Olympique Lyon wygra i obie drużyny strzelą bramkę, 2,65 Totolotek

Totolotek: Zarejestruj się i graj bez podatku! – KLIKNIJ W LINK I ODBIERZ BONUS!