Gram grubo #368: O fotel wicelidera

gramgrubo

Wczorajsze typowanie strzelca niestety nie zakończyło się sukcesem, mimo że Genk zgodnie z przewidywaniami zanotował kolejne domowe zwycięstwo w lidze. Na szczęście weekend się jeszcze nie skończył, a niedziela przynosi nam wiele ciekawych starć. Naszą uwagę przykuło spotkanie w niemieckiej Bundeslidze.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK<

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

O 18:00 o kolejne ligowe punkty powalczy Borussia Moenchengladbach, która ugości Mainz. Gospodarze po siedmiu kolejkach zajmują piątą pozycję, lecz przy dzisiejszym zwycięstwo mogą wskoczyć nawet na fotel wicelidera. Borussia jest niesamowicie silna przed własną publicznością. W trzech domowych meczach w tym sezonie Bundesligi zgarnęła komplet punktów, a gdyby sięgnąć pamięcią, ostatnia porażka na Borussia-Park przydarzyła się gospodarzom 18.02.2017, gdy BVB wygrała z imienniczką 1:0.

Goście z Moguncji notują nieco gorsze wyniki, które pozwoliły zająć dziesiąte miejsce. Sytuację Mainz można nieśmiało określić mianem małego kryzysu. W czterech ostatnich meczach w lidze piłkarze tego klubu zanotowali okrągłe ZERO punktów. Co jednak gorsze, nie strzelili w nich żadnej bramki! Co prawda w przerwie na reprezentacje Mainz rozegrało spotkanie towarzyskie z Eddersheim (4:0), w którym ofensywni piłkarze być może odzyskali wiarę w siebie, ale trzeba nadmienić, ze sparingpartnerem była drużyna z piątego poziomu rozgrywkowego w Niemczech…

Dziś nie wróżymy niczego dobrego dla gości. Przewidujemy za to przejęcie inicjatywy przez Borussię od pierwszych minut, co pozwoli na strzelanie bramek. A te pragniemy zobaczyć w wykonaniu gospodarzy, bowiem postawimy na zwycięstwo Borussi z przewagą co najmniej dwóch trafień. Typ oparty na statystykach oraz aktualnej formie obydwóch drużyn i mamy nadzieję, że logika nas dzisiaj nie zgubi.

Borussia Moenchengladbach – FSV Mainz | Borussia wygra z handicapem 0:1, 2,51, FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!