Kolejny do odstrzału? Pulis walczy o utrzymanie posady

Tony Pulis
Tony Pulis

Trzy miesiące – czterech zwolnionych menedżerów. Trzeba przyznać, że władze klubów w Premier League nie patyczkują się ze swoimi trenerami i nie dają im zbyt wiele czasu na wyjście z kryzysu. Czy przekona się o tym także Tony Pulis, którego posada w obliczu słabych wyników wydaje się zagrożona?

Pozycja Walijczyka jest coraz bardziej niepewna, a mecz z Chelsea po przerwie na reprezentację może być kluczowy odnośnie do przyszłości 59-latka. Dwie wygrane w ostatnich 20 ligowych spotkaniach – brzmi kiepsko. Atmosfery nie poprawiła także sobotnia porażka z Huddersfield.

Angielskie media dodatkowo donoszą o konflikcie z fanami, którzy bronili swojego menedżera, póki ten odnosił wyniki. Styl gry West Bromwich nigdy nie powalał, ale Pulis gwarantował zawsze bezpieczne utrzymanie i miejsce w środku ligowej tabeli. Teraz tego brakuje i sympatycy zespołu odczuwają to do tego stopnia, że po sobotnim meczu skandowali, aby Walijczyk został wyrzucony z klubu.

Czy ostatecznie do tego dojdzie? John Williams, prezes klubu, dość niechętnie przystaje na taki scenariusz. Mimo to wyniki oraz rosnąca niechęć ze strony kibiców mogą wymusić na nim zwolnienie Pulisa.

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka + do 400 zł

Komentarze

komentarzy