Kolejny weekend z Ekstraklasą. Kolejna szansa na darmową koszulkę

zakladamykoszulki_75-zl_880x1000

Drugi tydzień zmagań  Ekstraklasy, druga okazja na zgarnięcie koszulki ulubionej ekipy polskiej ligi. Betsson kontynuuje swoją zabawę, w której nagradza voucherami na klubowe trykoty pięćdziesięciu nowych użytkowników, którzy przed kolejką jako pierwsi wniosą zakład na któryś z meczów Ekstraklasy za minimum 75 złotych. W 22. serii spotkań piątkowym hitem jest pojedynek Bruk-Bet Termaliki Niecieczy z Lechią Gdańsk i jest on doskonałą okazją do tego, by załapać się na promocję Betsson i zgarnąć jedną z pięćdziesięciu koszulek. No dobrze, ale na kogo postawić 75 złotych?

NIE MASZ KONTA W BETSSON? ZAREJESTRUJ SIĘ Z TEGO LINKU

Faworytem wydaje się być oczywiście Lechia Gdańsk, czyli od prawie tygodnia nowy lider  Ekstraklasy. Zespół prowadzony przez Piotra Nowaka świetnie wszedł w rundę wiosenną i w pierwszym meczu po zimowej przerwie na Stadionie Energa nie dał szans ówczesnemu numerowi jeden ligi – Jagiellonii Białystok. Lechiści rozbili drużynę z Podlasia 3:0, a demolki dokonali bracia Paixao. Drużyna z Gdańska od początku do końca kontrolowała wydarzenia boiskowe, co podczas konferencji pomeczowej wspomniał zachwycony postawą swoich podopiecznych trener Nowak. Menadżer zielono-białych nie bał się wystawić w tak ważnym spotkaniu dwóch sprowadzonych tej zimy piłkarzy i od pierwszych minut na boisku mogliśmy obserwować Dusana Kuciaka i Ariela Borysiuka – ogranych piłkarzy, mających pomóc obecnemu liderowi w wywalczeniu mistrzostwa.

NIE MASZ KONTA W BETSSON? ZAREJESTRUJ SIĘ Z TEGO LINKU

Pewna wygrana z jednym z kandydatów do mistrzostwa to nie jedyna przesłanka, która sprawia, że to Lechię należy uważać za faworyta piątkowego starcia. Gospodarz tego meczu – Termalica Bruk-Bet Nieciecza – kiepsko rozpoczął 2017 rok. Tydzień temu zespół Czesława Michniewicza udał się do Poznania na pojedynek z tamtejszym Lechem i dał sobie wbić trzy bramki, nie strzelając przy tym żadnej. Co ciekawe, każdy ze wspomnianych goli padł po rzutach karnych, które wykonywało trzech różnych piłkarzy! W ostatniej minucie spotkania czerwoną kartkę zobaczył czołowy stoper ekipy z Niecieczy – Artem Putivtsev – co nie ułatwi popularnym Słonikom wywalczenia w tym meczu zwycięstwa.

NIE MASZ KONTA W BETSSON? ZAREJESTRUJ SIĘ Z TEGO LINKU

Termalica nie była faworytem także w rundzie jesiennej, jednak wtedy, na stadionie w Gdańsku, nieoczekiwanie wygrała z Lechią 1:2. Koncert dał wtedy młody, 21-letni napastnik Vladislavs Gutkovskis. Łotysz zapakował dwie bramki i sprawił, że Lechia odniosła pierwszą – i jak na razie ostatnią – porażkę przed własną publicznością w kampanii 2016/17. Powtórzenie takiego rezultatu jest jednak mało prawdopodobne i w ofercie Betsson wygrana Słoników jest wyceniana po kursie 3.55.

Regulamin:

  • Z przedstawianych powyżej promocji mogą skorzystać jedynie gracze z Polski.
  • Promocja „Zagraj 75 PLN na dowolny mecz Ekstraklasy i odbierz koszulkę wybranego klubu” ważna jest tylko dla nowych graczy, którzy dokonali pierwszego depozytu w okresie od 17 lutego do 20 lutego 2017, 20:00 CET  i spełnili warunek postawienia co najmniej jednego zakładu za 75 PLN na dowolny kurs przedmeczowy lub na żywo na polską ekstraklasę piłki nożnej.
  • Zwycięzcami zostanie pierwsze 50 osób, które spełni powyższy warunek. Zostaną one poinformowani drogą mailową w ciągu 48 godzin od zakończenia ostatniego meczu danej kolejki ekstraklasy. Otrzymają kod uprawniający do odebrania wybranej koszulki w przedstawionym sklepie internetowym wraz ze szczegółową instrukcją dotyczącą realizacji zamówienia.
  • Betsson nie jest w żaden sposób powiązany ze związkami, zawodnikami lub drużynami wymienionymi w promocji.
  • Betsson zastrzega sobie prawo do zmiany, modyfikacji i anulowania promocji w jakimkolwiek momencie, bez potrzeby wcześniejszego informowania graczy.
  • Biorąc udział w promocji zgadzasz się na uczestnictwo we wszelkich pokonkursowych materiałach reklamowych, które mogą zostać zamieszczone na stronach Betsson, blogach i mediach społecznościowych wybranych przez Betsson.
  • Betsson.com zastrzega sobie prawo do wykluczenia gracza z Promocji i/lub dokonania zmian (włącznie z jej zakończeniem) jeśli zajdzie podejrzenie, że doszło do złamania zasad lub Betsson dojdzie do wniosku, że nie można prowadzić Promocji w sposób wcześniej zaplanowany.
  • W przypadku jakiegokolwiek sporu, dotyczącego tego konkursu, decyzja Betsson w tej kwestii jest ostateczna, a jakiekolwiek orzeczenie Betsson w tej sprawie jest wiążące i nie podlega weryfikacji lub odwołania się przez gracza lub strony trzecie.

Komentarze

komentarzy