Najlepsza liga świata wraca do TVP

Miniony sezon Ligi Mistrzów mogliśmy oglądać w otwartej telewizji tylko dzięki występowi Legii Warszawa i w ten sposób sześć spotkań fazy grupowej warszawskiego klubu było pokazanych na antenie TVP. Dzisiaj już wiemy, że w tym sezonie, mimo braku polskiego klubu, również obejrzymy zmagania najlepszej ligi świata u publicznego nadawcy. Jeden mecz ze środy w każdej kolejce będzie transmitowany na antenie TVP 1.

Informację na Twitterze jako pierwszy podał dziennikarz „Super Expressu”, Piotr Koźmiński, a szybko potwierdził ją prezes TVP, Jacek Kurski.

Trzeba przyznać, że powoli, bo powoli, ale za kadencji Jacka Kurskiego wielki futbol wraca do TVP, bo przecież tam będzie można obejrzeć w najbliższych latach wszystkie wielkie imprezy, począwszy od mundialu 2018 w Rosji.

Jaki mecz zobaczymy w pierwszej kolejce? Tego jeszcze nie wiadomo, bo trwa głosowanie kibiców, w którym do wyboru są cztery mecze: Real Madryt–APOEL, RB Lipsk–Monaco, Szachtar–Napoli oraz Tottenham–Borussia Dortmund. Koniec głosowania dzisiaj o 20:30, a już jutro pierwsza transmisja, po której zostanie wyemitowany również magazyn ze skrótami. Bramki oraz najciekawsze sytuacje będą również pokazywane w serwisach informacyjnych na wszystkich kanałach TVP.

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka
+ do 400 zł bonusu!

Komentarze

komentarzy