Netflix zajrzy za kulisy Juventusu

Netflix
Netflix

Już w przyszłym roku posiadaczy Netflixa czeka prawdziwa gratka. Amerykański serwis wyprodukuje bowiem czteroczęściowy dokument, który wejdzie za kulisy działania obecnego mistrza Włoch.

Juventus będzie niejako prekursorem w tej dziedzinie, jeśli chodzi o piłkę nożną. Netflix do tej pory wyemitował już podobną serię dokumentów, ale o jednej z drużyn futbolu amerykańskiego. Tamta produkcja liczyła jednak aż dwa sezony, w których łącznie wyemitowano 16 odcinków. O ekipie z Turynu będzie znacznie krócej – cały dokument ma być rozbity na cztery części po 60 minut.

Co dokładnie zobaczymy w tej produkcji? Będziemy mogli spojrzeć z nieco innej perspektywy, jak wygląda życie na stadionie podczas meczów, obejrzymy fragmenty treningów oraz wejdziemy za kulisy drużyny Massimiliano Allegriego. Klub z Turynu potwierdził, że czuje się zaszczycony, że to właśnie Juventus jest pierwszą drużyną na świecie, która weźmie udział w takim projekcie.

Erik Barmack, wiceprezes ds. międzynarodowych w Netflix, stwierdził: – Nasze przedsiębiorstwo fascynuje się pasjonującymi opowieściami, a bezsprzecznie nie ma większych pasjonatów niż „Bianconeri”. Cieszymy się, że będziemy mieli ekskluzywny dostęp do jednego z najważniejszych klubów w obecnym futbolu.

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka
+ do 400 zł bonusu!

Komentarze

komentarzy