„Przed Fergusonem i po nim United jest kupą łajna”. Kolejna wojna Carraghera i Neville’a na Twitterze

Utarczki słowne pomiędzy Garym Nevillem a Jamie’em Carragherem przeszły już niemal do kanonu. Eksperci Sky Sports dziś ponownie na Twitterze postanowili utrzeć sobie nosa…

Szukanie przyjaciół między legendami (albo fanami) Manchesteru United oraz Liverpoolu jest trudniejsze, aniżeli możecie sobie to wyobrazić. Mimo to Jamie Carragher oraz Gary Neville od wielu lat żyją ze sobą w dobrych stosunkach, w trakcie sezonu spotykając się między innymi w stacji Sky Sports, w której omawiają kolejne kolejki Premier League. Ich sympatia jednak nie wyklucza słownych przepychanek rodem z piaskownicy o to, który z ich klubów jest lepszy. Dziś byliśmy świadkami czegoś podobnego.

Całą scysję rozpoczął jeden z fanów na Twitterze, który zapytał, dlaczego Carragher ma podobiznę Giggsa na swoim zdjęciu profilowym. Były gracz Liverpoolu szybko zareagował, pytając swoich obserwujących o pomysł na nową fotografię. I wówczas się zaczęło…

Odpowiedź Neville’a była mocna, ale Carragher szybko skontrował, umieszczając podobiznę T-Baga, obłąkanego maniaka z serialu „Prison Break”, który według legedny „The Reds” jest podobny do Neville’a.

Poszło jak po sznurku…

Gdy Gary wytoczył największe działo, Carragher postanowił zaatakować jeszcze mocniej, umieszczając notkę: – Przed i po erze Fergusona jesteście kupą łajna. Możesz dziękować gwiazdom, że dane ci było grać pod jego rządami. Poza tym, usuń jedno trofeum za Ligę Mistrzów, bo stałeś podczas finału w garniturze, nie na boisku.

Cała przepychanka, jak widać, zakończyła się polubownie, a Carragher znalazł nowe, upragnione zdjęcie profilowe. Obaj panowie najwyraźniej ładują akumulatory przed sezonem, korzystając w pełni z urlopów.

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka + do 400 zł bonusu!

Komentarze

komentarzy