Straszna kontuzja Suboticia. Zalał się krwią, tracił przytomność

Tym razem w środku tygodnia dostaliśmy mecze nie Ligi Mistrzów, ale m.in. Premier League i Ligue 1. We francuskiej ekstraklasie zaskoczeniem był choćby remis PSG ze Strasbourgiem, ale niestety zdarzyło się coś bardziej nieprzyjemnego.

W starciu Bordeaux – Saint-Etienne, w pierwszej połowie koszmarnej kontuzji nabawił się Neven Subotić, były filar Borussi Dortmund, który w tym roku przeniósł się do Francji. Niespełna 30-letni obrońca znalazł się w niewłaściwym miejscu, w niewłaściwym czasie i został staranowany przez własnego bramkarza, Stephane’a Ruffiera.

Po otrzymaniu potężnego uderzenia kolanem w głowę, Subotić runął na murawę, zalał się krwią i kilkukrotnie tracił przytomność. „RMC Sport” poinformowało, że u Serba stwierdzono poważny uraz głowy, a powstała w wyniku uderzenia rana szarpana wymagała użycia wielu szwów. Zawodnik, który do tej pory był filarem Saint-Etienne, kilka najbliższych dni ma spędzić w szpitalu, gdzie będzie dokładnie monitorowany.

Tego wieczora to nie była jedyna zła wiadomość dla klubu. Z powodu urazu murawę opuścił również Mathieu Debuchy, a Saint-Etienne tracąc w 90. minucie bramkę na 2:3 nie wykorzystało okazji, by wyprzedzić w tabeli Lyon i Marsylię. Na razie nie wiadomo, jak długo potrwa przerwa Serba i czy odniesiony uraz nie będzie miał większych konsekwencji. Mamy nadzieję, że 30. urodziny (10 grudnia) będzie mógł obchodzić ze spokojną (i zdrową) głową.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!