Kabaret w wykonaniu obrony „The Blues”. Defensywa Chelsea nadal popełnia błędy! [WIDEO]

Największym problemem Franka Lamparda w sezonie 2019/2020 była defensywa. Obrońcy prezentowali się na murawie bardzo niepewnie. Z kolei Kepa Arrizabalaga między słupkami zespołu był wręcz tragiczny. Koszmary sympatyków „The Blues” powracają. Piłkarze Chelsea popełnili katastrofalne błędy przy drugim golu Southampton.

Sobotnie starcie obu drużyn bardzo dobrze rozpoczęli „The Blues”. Londyński zespół za sprawą dwóch bramek Wernera prowadził w 28. minucie 2:0. Pomocną dłoń do rywali wyciągnął Kai Havertz, który stracił piłkę na własnej połowie, a po całej akcji do siatki trafił Ings.

Katastrofalne błędy w obronie Chelsea

Prawdziwą komedię zobaczyliśmy w 57. minucie rywalizacji. Najpierw Kurt Zouma posłał za lekką piłkę do Kepy Arrizabalagi, a następnie Hiszpan nie zdołał wybić futbolówki, choć miał ku temu okazję. Ostatecznie gola zdobył Che Adams.

Piłkarze Franka Lamparda szybko zdołali odpowiedzieć na drugie trafienie rywali. Dwie minuty później bramkę na 3:2 zdobył Kai Havertz.