Kuriozalna żółta kartka Memphisa Depaya w starciu z Reims! [WIDEO]

W ramach 29. kolejki Ligue 1, piłkarze Lyonu rywalizowali na wyjeździe z ekipa Reims. Choć wyraźnym faworytem tego spotkania była drużyna gości, to starcie obu zespołów ostatecznie zakończyło się remisem 1:1. W trakcie pierwszej połowy żółty kartonik otrzymał Memphis Depay. Powtórki pokazały, iż kara dla gracza Lyonu była absurdalna, co zresztą poruszył na swoim Twitterze sam zawodnik.

Lyon śmiało może myśleć o mistrzostwie. Przed startem 29.kolejki, zespół Rudiego Garcii miał trzy punkty straty do lidera rozgrywek – ekipy Lille. Piłkarze Lyonu zdołali zdobyć w rozpoczętej serii gier zaledwie jeden punkt, gdyż mecz z Reims zakończył się remisem 1:1.

Kuriozalna kartka Depaya

W trakcie pierwszej połowy piątkowej rywalizacji, Memphis Depay zobaczył żółtą kartkę za symulowanie. Powtórki pokazały jednak, że Francuz był wyraźne faulowany w tej sytuacji, a kara jest absurdalna.

Temat żółtego kartonika poruszył na swoim Twitterze sam zawodnik, który ewidentnie był poirytowany pracą sędziów.