Afera wokół transferu Kapuadiego do Legii, może być pozew!

Pieniądze darmowe

Legia Warszawa od kilku miesięcy interesuje się Kapuadim z Wisły Płock. Sam Francuz jest chętny na przenosiny, a Nafciarze nawet raz przyjęli już ofertę, ale chwilę później ją odrzucili. Teraz Legia złożyła ostateczną propozycję, a jeżeli Nafciarze wciąż będą blokować transfer Francuza, mimo wcześniejszej dżentelmeńskiej umowy, zawodnik może zgłosić sprawę do FIFA.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Ostateczna oferta Legii Warszawa za Steve’a Kapuadiego

Legia Warszawa wciąż nie zakończyła wzmocnień. Wojskowi chcą rywalizować w Ekstraklasie i europejskich pucharach, a do tego potrzebna jest silna i szeroka kadra. Wicemistrz Polski od dłuższego czasu interesuje się Stevem Kapuadim, a Wisła Płock miała zawrzeć z piłkarzem dżentelmeńską umowę, że nie będzie robić problemu przy jego transferze. Piłkarz wykonywał więc w poprzednim sezonie swoje obowiązki bez zarzutu, nawet gdy klub zalegał dwa miesiące z wypłatami. Legia Warszawa straciła cierpliwość i złożyła ostateczną ofertę. Zaoferowała za piłkarza 1,5 miliona euro + bonusy za wyniki klubu + 20% od przyszłej sprzedaży.

Będzie pozew do FIFA?

Wisła Płock już kiedyś przyjęła ofertę Legii, ale jednak się rozmyśliła i od tego czasu blokuje transfer. Kapuadi chce załatwić sprawę polubownie i dać zarobić Nafciarzom, którzy ściągnęli go za darmo. W przypadku stwarzania dalszych problemów, nie wyklucza jednak podjęcia kroków prawnych i zgłoszenie sprawy do FIFA.

Komentarze

komentarzy