Alphonso Davies… komentuje opaskę kapitana w Manchesterze United! [WIDEO]

Coraz więcej piłkarzy decyduje się na prowadzenie relacji na żywo za pośrednictwem odpowiednich platform. Alphonso Davies całkiem regularnie streamuje na Twitchu. Piłkarz Bayernu razem z fanami świętował awans swojej reprezentacji na mistrzostwa świata. W jednej z ostatnich transmisji, Kanadyjczyk postanowił skomentować opaskę kapitana w Manchesterze United, drwiąc nieco z Harry’ego Maguire’a.

W letnim oknie transferowym 2021, Cristiano Ronaldo wrócił na Old Trafford. Niektórzy kibice mogli spodziewać się zmiany kapitana. Do takiego obrotu spraw jednak nie doszło, a cały czas tę funkcję pełni Harry Maguire. Wielu sympatykom taka decyzja nie do końca się podoba.

Davies o opasce w Manchesterze United

Co ciekawe, tę kwestię skomentował piłkarz Bayernu Monachium – Alphonso Davies. Kanadyjczyk nie kryje swojego zdziwienia, iż piłkarz pokroju Cristiano Ronaldo ma takiego kapitana jak Harry Maguire.

Davies powiedział: Jesteś Ronaldo, jednym z najlepszych piłkarzy wszechczasów. I kogo masz za kapitana? Harry’ego Maguire’a? Nie obrażam go, ale to Cristiano powinien pełnić tę rolę. 

Komentarze

komentarzy