Andros Townsend z celebracją w stylu Cristiano Ronaldo! [WIDEO]

Siódmą kolejkę Premier League otworzyło spotkanie Manchesteru United z Evertonem. Obie ekipy podzieliły się punktami, gdyż po końcowymi gwizdku na tablicy wyników widniał rezultat 1:1. Gola dla „Czerwonych Diabłów” strzelił Anthony Martial, natomiast trafienie dla „The Toffees” zaliczył Andros Townsend. Choć Cristiano Ronaldo nie wpisał się na listę strzelców, to celebrację w stylu portugalskiego gracza mogliśmy zobaczyć. Na taki krok zdecydował się Townsend.

Ole Gunnar Solskjaer przeprowadził kilka zmian w wyjściowym składzie, dając szanse Cavaniemu czy Martialowi. Ten drugi odwdzięczył się trenerowi, zdobywając bramkę tuż przed końcem pierwszej połowy.

Townsend z celebracją Ronaldo

W drugiej połowie meczu stan rywalizacji wyrównał Andros Townsend. 30-latek po strzelonym golu postanowił zrobić celebrację w stylu Cristiano Ronaldo.

Do końca spotkania nie obejrzeliśmy już goli. Everton wywozi z Old Trafford cenny punkt.