Ansu Fati pokazuje swój talent, golazo z Milanem [Wideo]

Ansu Fati

W środę o 5:00 rozpoczął się mecz Milanu z Barceloną. Zakończył się wynikiem 1:0 dla Dumy Katalonii. Padł tylko jeden gol, ale za to jakiej urody. Autorem bramki jest Ansu Fati.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Ansu Fati z piękną bramką przeciwko Milanowi

Środowy mecz Barcelony z Milanem zakończył się wynikiem 1:0 dla Dumy Katalonii. Pierwsza połowa była dosyć wyrównana, ale żadna z drużyn nie potrafiła wykorzystać nadarzających się okazji.

Po zmianach w drugiej połowie meczu, to Barcelona zdecydowanie przeważała. Dominację udało się przekuć na bramkę w 55. minucie. Ansu Fati otrzymał podanie od Alejandro Balde, minął rywala i oddał potężny strzał w kierunku okienka. Maignan mógł tylko patrzeć, jak piłka zatrzepotała w siatce.

Mecz zakończył się wynikiem 1:0, a Robert Lewandowski grał od początku drugiej połowy.

Kiedy Barcelona rozpocznie sezon?

Sezon dla Barcelony rozpocznie się 13 sierpnia. Wtedy to Duma Katalonii zmierzy się na wyjeździe z Getafe. Barcelona w ostatnich trzech meczach wywiozła z Coliseum Alfonso Perez tylko dwa punkty.