Arkadiusz Reca z asystą w starciu z Sassuolo! [WIDEO]

W ramach 16. kolejki Serie A piłkarze Spezii rywalizowali na własnym obiekcie z Sassuolo. Choć gospodarze prowadzili do 66. minuty 2:0, to mecz ostatecznie zakończył się remisem 2:2. Asystę przy pierwszym golu Spezii zanotował Arkadiusz Reca, który całkiem niedawno wrócił do gry.

Od początku sezonu Arkadiusz Reca zmagał się z problemami zdrowotnymi. Efekt jest tak, iż swój pierwszy mecz w wyjściowym składzie 26-latek zaliczył dopiero 28 listopada w ramach 14. kolejki Serie A. W niedzielnej rywalizacji z Sassuolo reprezentant Polski również znalazł się w na murawie od pierwszej minuty.

Asysta Recy w starciu z Sassuolo

Polak popisał się asystą przy golu Manaja.

Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2. Aktualnie piłkarze Spezii są na siedemnastym miejscu w tabeli z przewagą dwóch punktów nad Genoą, która rozegra jeszcze spotkanie z Juventusem.