Asysta Piotra Zielińskiego w starciu z Fiorentiną! [WIDEO]

Piłkarze Napoli nie zwalniają tempa. Zespół Spallettiego zanotował dziewiąte zwycięstwo z rzędu, pokonując tym razem Fiorentinę 2:1. Udział przy drugim, decydującym golu miał Piotr Zieliński, który zanotował asystę przy trafieniu Rrahmaniego.

Niedzielny pojedynek obu drużyn lepiej rozpoczęli gracze Fiorentiny, którzy wyszli na prowadzenie w 28. minucie spotkania za sprawą gola Martineza Quarty. Goście zdołali odpowiedzieć jeszcze przed przerwą. Do rzutu karnego podszedł Insigne, ale strzał Włocha obronił Bartłomiej Drągowski. Polak nie miał jednak szans przy dobitce Lozano.

Asysta Piotra Zielińskiego

W drugiej części rywalizacji zobaczyliśmy jednego gola. W 50. minucie do rzutu wolnego podszedł Piotr Zieliński. Reprezentant Polski posłał bardzo dobrą piłkę w pole karne, a do siatki trafił Rrahmani.

Zieliński ma na swoim koncie dwie asysty i jednego gola w sześciu ligowych meczach.