Asysta Przemysława Frankowskiego na starcie sezonu Ligue 1! [WIDEO]

W ramach 1. kolejki Ligue 1, piłkarze Lens rywalizowali na własnym obiekcie z Brestem. Gospodarze wygrali spotkanie 3:2, a spory wpływ na wyniki starcia miał Przemysław Frankowski, który zanotował asystę przy golu na 2:0.

Zawodnicy Lens wyszli na prowadzenie w 27. minucie, a bramkę zdobył Florian Sotoca. Chwilę później, 31-letni Francuz stanął przed wielką szansą, by podwyższyć prowadzenie swojego ekipy, ale napastnik Lens nie wykorzystał rzutu karnego.

Asysta Przemysława Frankowskiego

Sotoca zrekompensował się swojej drużynie w drugiej połowie rywalizacji, gdy strzelił drugiego gola po asyście Przemysława Frankowskiego z rzutu wolnego.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Lens 3:2. Frankowski zanotował bardzo dobry występ, posyłając aż 5 kluczowych podań.