Bamford czy Lewandowski? Zaskakująca odpowiedź Mateusza Klicha! [WIDEO]

Mateusz Klich z powodzeniem występuje w Premier League. 30-latek jest graczem Leeds United, w którym występuje m.in. Patrick Bamford. Polak otrzymał pytanie dotyczące zarówno snajpera swojej ekipy, jak i reprezentacyjnego kolegi – Roberta Lewandowskiego. Klich miał wybrać między wspomnianą dwójką. Odpowiedź pomocnika była dość niespodziewana. 

Patrick Bamford jest z pewnością objawieniem sezonu 2020/2021 Premier League. Co prawda Anglik skończy w tym roku 28 lat, więc nie mówimy tutaj o odkryciu młodego talentu. Snajper przez lata był uważany za napastnika, którego sufitem jest Championship. Trwająca kampania udowadnia jednak, iż Bamford był w stanie zrobić ważny krok w swojej karierze.

Wystarczy powiedzieć, że piłkarz Leeds strzelił w tym sezonie trzynaście goli w Premier League i zajmuje wysokie 5. miejsce w klasyfikacji strzelców. Anglika wyprzedzają jedynie tacy gracze jak Son, Kane, Fernandes oraz Salah.

Bamford czy Lewandowski?

To właśnie na temat swojego klubowego kolegi pytanie otrzymał Mateusz Klich, który wziął udział w Q&A profilu SoccerBible. Polak miał wybrać między Anglikiem, a Robertem Lewandowskim.

Klich postanowił żartobliwie podkreślić, iż Bamford ma więcej goli w Premier League niż Lewandowski i Messi razem wzięci, dlatego odpowiedź wydaje się w tym temacie jasna. Oczywiście słowa Polaka trzeba wziąć z przymrużeniem oka.

Komentarze

komentarzy