Bandycki atak Kimpembe na rywala w starciu z Rennes! [WIDEO]

W niedzielny wieczór piłkarze PSG rywalizowali w niezwykle ważnym meczu z Rennes. Podopieczni Mauricio Pochettino muszą bowiem gonić ekipę Lille. Paryskiej drużynie nie udało się zgarnąć trzech punktów. Zawodnicy PSG zremisowali 1:1, a pod koniec potyczki czerwoną kartkę za bandycki atak obejrzał Presnel Kimpembe.

Od początku meczu Rennes postawiło na własnym obiekcie dość twarde warunki. Goście zdołali jednak wyjść na prowadzenie tuż przed końcem pierwszej połowy. Rzut karny wykorzystał Neymar. Stracona bramka nie zniechęciła gospodarzy, którzy w drugiej części rywalizacji stworzyli znacznie więcej okazji i częściej trafiali w bramkę przeciwnika.

Bandycki faul Kimpembe

Determinacja Rennes przyniosła skutek w 70. minucie, a do siatki trafił Guirassy. Tuż przed końcem regulaminowego czasu gry frustrację zaistniałą sytuacją pokazał Presnel Kimpembe, który w bandycki sposób zaatakował jednego z rywali.

Podział punktów w spotkaniu Rennes-PSG sprawił, iż paryski klub ma aktualnie trzy punkty straty do Lille. Szansa na mistrzostwo dla drużyny ze Stade Pierre-Mauroy jest zatem ogromna.