Barcelona zdeklasowała Real, rakieta Fermina Marina [Wideo]

Barcelona darmowe

W sobotnią noc odbył się towarzyski mecz między Real Madryt, a Barceloną. Duma Katalonii wygrała aż 3:0. Większość spotkania grał Robert Lewandowski, ale nie udało mu się trafić do siatki, genialnym golem popisał się za to Fermin Marin.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Znakomita akcja Barcelony i zmarnowany karny Viniciusa

Barcelona rozpoczęła mecz z wysokiego C. Już kwadrans po rozpoczęciu rywalizacji, do siatki trafił Demebele. Francuz wykończył znakomitą akcję, a kapitalną asystą popisał się Pedri. Kibice mogli mieć flashbacki Barcelony z najlepszych lat oglądając tę sytuację.

Chwilę później rzut karny zmarnował Vinicius Junior. Po odejściu Benezemy, Brazylijczyk chciał być głównym wykonawcą jedenastek. Trafił jednak tylko w poprzeczkę.

Popis Barcelony w końcówce

W drugiej połowie bardzo długo czekaliśmy na gole. Dopiero w 85. minucie Duma Katalonii podwyższyła prowadzenie, ale w jakim stylu! Fermin Marin, który zastąpił Pedriego, oddał znakomity strzał sprzed pola karnego, a Courtois był całkowicie bezradny.

Chwilę później młody zawodnik Barcelony popisał się asystą. Zagrał w pole karne do Ferrana Torresa. Ten wygrał pojedynek biegowy z Courtois, przerzucił bramkarza i ustalił wynik rywalizacji na 3:0.

Barcelona kolejny mecz zagra 2 sierpnia z Milanem, a Real zmierzy się z 3 sierpnia z Juventusem.