Bayern wygrał 27:0 z Rottach-Egern [Wideo]

Bayern darmowe

Bayern Monachium w przedsezonowym sparingu pokonał aż 27:0 Rottach-Egern. Amatorski klub nie miał szans w starciu z mistrzem Niemiec, ale dla zawodników gospodarzy i zebranych kibiców była to wyjątkowa okazja, aby spotkać najlepszy klub w Niemczech.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Póki piłka w grze wszystko jest możliwe

Bayern Monachium w przedsezonowym sparingu zmierzył się na wyjeździe z Rottach-Egern. Dla amatorskiej drużyny jest to wyjątkowe wydarzenie, a publiczność także nie mogła narzekać, nawet mimo rozmiarów porażki. Po pierwszej połowie było… 18:0. Mistrz Niemiec nie miał litości dla zdecydowanie niżej notowanego rywala. W 45 minut pięć bramek strzelili Jamal Musiala i Mathys Tel. Twierdza Rottach-Egern padła już w trzeciej minucie.

W drugiej połowie Bayern zmienił całą jedenastkę. Piłkarze, którzy rozpoczęli rywalizację na ławce rezerwowych dorzucili jeszcze dziewięć bramek. Z czego pięć zdobył Marcel Sabitzer.

Skrót spotkania Rottach-Egern – Bayern Monachium:

To nie pierwszy raz

Co ciekawe, nie był to pierwszy w historii pojedynek tej amatorskiej drużyny z mistrzem Niemiec. Rottach-Egern grał z Bayernem Monachium także w 2019 roku. Gospodarze spisali się wtedy nieco lepiej, ponieważ przegrali 0:23. Trzy razy do siatki trafił Robert Lewandowski.