Bezcenna reakcja bramkarza Elche przy wymianie koszulek z Leo Messim! [WIDEO]

W środku tygodnia Barcelona rozgrywała zaległe ligowe spotkanie z Elche. „Duma Katalonii” wygrała mecz 3:0, strzelając wszystkie trzy gole w drugiej połowie rywalizacji. Popis w tym spotkaniu dał Leo Messi, który zanotował dwa trafienia. Tuż po spotkaniu o koszulkę Argentyńczyka poprosił Edgar Badia – bramkarz Elche. Golkiper mocno zdziwił się faktem, iż Messi również chciał otrzymać jego koszulkę.

Z bardzo przeciętnej strony zaprezentowali się piłkarze Barcelony w pierwszej połowie starcia z Elche. Podopieczni Ronalda Koemana zeszli na przerwę przy bezbramkowym remisem. Ponownie drużynę uratował błysk Leo Messiego. Argentyńczyk strzelił dwa gole, a trafienie dorzucił także Alba. Tym samym Barcelona wygrała mecz 3:0.

Edgar Badia zaskoczony postawą Messiego

Tuż po meczu Edgar Badia – golkiper Elche, poprosił Leo Messiego o koszulkę. Bramkarz był jednak mocno zdziwiony faktem, iż Argentyńczyk również chciał otrzymać koszulkę, zgodnie z przyjętą tradycją.