Bezcenna reakcja Pepa Guardioli na bramkę Viniciusa! [WIDEO]

Za nami wielkie widowisko na Etihad Stadium. Manchester City wygrał z Realem Madryt 4-3. Ten wynik sprawia, że rewanż zapowiada się bardzo ciekawie, a „Królewscy” nie są na straconej pozycji. W drugiej połowie spotkania świetną indywidualną akcją popisał się Vinicius. Reakcja Pepa Guardioli mówi sama za siebie.

Początek należał do „The Citizens”. Już w 11. minucie mieliśmy 2-0. Wydawało się, że gospodarze zakończą ten mecz z bardzo dobrym rezultatem. Jeszcze w pierwszej połowie meczu Real odpowiedział, a do siatki trafił niezawodny Benzema.

Reakcja Guardioli na gol Viniciusa

W drugiej połowie prowadzenie Manchesteru City podwyższył Foden. Reakcja Realu Madryt była błyskawiczna.

Świetną indywidualną akcją popisał się Vinicius, który wręcz ośmieszył Fernandinho. Reakcja Pepa Guardioli mówi sama za siebie.