Bezmyślne zachowanie Danny’ego Drinkwatera. Bezpardonowo zaatakował 16-latka! [WIDEO]

Formalnie Danny Drinkwater cały czas jest piłkarzem Chelsea. W rzeczywistości angielski pomocnik nie ma żadnych szans na grę w pierwszej drużynie, dlatego 30-latek trenuje z zespołem U-23 i co jakiś czas występuje w Premier League 2. Drinkwater miał okazję zagrać w rywalizacji z Tottenhamem U-23. Piłkarz „The Blues” otrzymał czerwoną kartkę za bezmyślny atak na rywala, 16-letniego Alfiego Devine’a.

Dość często zdarza się, by zawodnicy z pierwszych drużyn Premier League występowali w spotkaniach U-23. Z reguły szkoleniowcy posyłają piłkarzy do ekipy młodzieżowej w celu złapania rytmu meczowego po przejściu kontuzji. Nieco inaczej wygląda sytuacja Danny’ego Drinkwatera w Chelsea. Anglik jest cały czas zdolny do gry, jednakże Frank Lampard nie widzi dla pomocnika miejsca w pierwszym zespole. Dlatego też mecze w U-23 są jedyną szansą na grę dla 30-latka.

Karygodne zachowanie Drinkwatera

Podczas rywalizacji z Tottenhamem U-23, Danny Drinkwater udowodnił, iż nie zasługuje na szansę w pierwszym zespole Chelsea. Drinkwater bezpardonowo potraktował rywala.

Piłkarz „The Blues” co prawda najpierw został ostro zaatakowany przez 16-letniego Alfiego Devine’a, jednakże nie można wytłumaczyć reakcji Danny’ego Drinkwatera na ten faul. W szczególności, że mówimy o tak doświadczonym zawodniku.

Komentarze

komentarzy