Bramka Przemysława Frankowskiego w meczu z Monaco! [WIDEO]

Na zakończenie sezonu 2021/2022 Ligue 1, piłkarze Lens rywalizowali na własnym obiekcie z Monaco. Starcie obu drużyn zakończyło się remisem 2-2. Spotkanie otworzył Przemysław Frankowski.

Lens kończy rozgrywki na bardzo dobrym, siódmym miejscu. Co prawda przed ostatnią kolejką Ligue 1 zespół Przemysława Frankowskiego miał szansę wskoczyć na szóstą lokatę, ale brak zwycięstwa w meczu z Monaco sprawił, że Lens ostatecznie traci do Strasbourga jedno oczko.

Bramka Przemysława Frankowskiego

W sobotni wieczór rywalizację otworzył Przemysław Frankowski, który trafił do siatki w 30. minucie meczu.

Chwilę później stan potyczki wyrównał Badiashile. W drugiej połowie goście wyszli na prowadzenie za sprawą trafienia Ben Yeddera. Wynik rywalizacji ustalił w 95. minucie Ganago.