Bramka Roberta Lewandowskiego w starciu z Betisem! [WIDEO]

W środowy wieczór Barcelona rozegrała zaległy ligowy mecz z Betisem w ramach 17. kolejki. „Duma Katalonii” wygrała na wyjeździe 2:1, a jedną z bramek dla ekipy ze Spotify Camp Nou zdobył Robert Lewandowski.

Jak wiadomo, reprezentant Polski wrócił do rywalizacji w LaLiga po przerwie wynikającej z zawieszenia. 34-latek wpisał się na listę strzelców w 80. minucie potyczki.

Mecz zakończył się zwycięstwem Barcelony 2:1. Najpierw do siatki trafił Raphinha, natomiast wynik potyczki został ustalony w 85. minucie, gdy samobójcze trafienie zanotował Kounde.

Spora przewaga

Trzy punkty zdobyte przez ekipę Xaviego powodują, iż Barcelona ma aktualnie osiem oczek przewagi nad Realem Madryt, przy czym „Królewscy” rozegrają dziś mecz z Valencią.