Bramka Szymona Żurkowskiego w starciu z Torino! [WIDEO]

W ramach 35. kolejki Serie A, piłkarze Empoli rywalizowali na własnym obiekcie z Torino. Starcie obu drużyn zakończyło się wygraną gości 3:1. Jedynego gola dla beniaminka Serie A strzelił Szymon Żurkowski.

W pierwszej połowie rywalizacji nie zobaczyliśmy bramek. W drugiej połowie starcia Szymon Żurkowski wykonał strzał zza pola karnego, a golkiper Torino nie zdołał poradzić sobie z pozornie łatwym uderzeniem.

Po zdobyciu bramki, Szymon Żurkowski przekazał dobrą nowinę. Piłkarz Empoli zostanie ojcem.

Dwie czerwone kartki

Trzy minuty po tym trafieniu, Valerio Verre otrzymał czerwony kartonik, więc gospodarze grali w dziesiątkę. Ostatecznie Empoli kończyło mecz w dziewiątkę, gdyż z boiska został wyrzucony jeszcze Stojanović. Trzy bramki dla Torino zdobył Belotti.