Bramkarz za szybko cieszył się z awansu [Wideo]

Bramkarz darmowe

W czwartek odbyły się mecze eliminacji Ligi Konferencji. W jednym z nich Glentoran zagrał z Gzirą. O awansie zadecydowały rzuty karne, które trwały aż 14. kolejek. Przy jednym z nich bramkarz Grizy po interwencji zbyt wcześnie ucieszył się z odbicia futbolówki.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Wpadka bramkarza Gziry

W jednym z czwartkowych spotkań eliminacji Ligi Konferencji Glentoran grało z Gzirą. Po emocjonującym dwumeczu wynik końcowy to 3:3. Dogrywka nie rozstrzygnęła losów rywalizacji, a więc przyszła kolej na konkurs rzutów karnych. Trwał on bardzo długo i zakończyć się w 12. kolejce. Do piłki podszedł Jay Donnelly i oddał mocny strzał przy słupku. Golkiper maltańskiego klubu wyczuł intencje napastnika i obronił strzał. Od razu pobiegł ucieszyć się z awansu, a w międzyczasie piłka doturlała się za linię końcową. Przez co rzuty karny były kontynuowane. Gzira mimo wszystko zdołała awansować.

Bramkarz Gziry nie oglądał legendarnych wpadek

David Cassar – bohater wspomnianej historii z pewnością nie oglądał popularnych podobnych wpadek bramkarzy, który można znaleźć mnóstwo w internecie. Bramkarzowi maltańskiemu zespołu zdecydowanie się upiekło. Oto najlepsze podobne wpadki golkiperów, które wydarzyły się w ostatnich latach:

 

Komentarze

komentarzy