Bukmacher oszalał! 200 złotych za samo zbicie piątki

Lewy promocja

Już niedługo bardzo ważny mecz dla Polaków w eliminacjach Euro 2024. Będziemy podejmować Czechów i potrzebny nam jest komplet punktów, aby zachować matematyczne szanse na awans. Do dobrej dyspozycji wraca Robert Lewandowski – bohater lukratywnej promocji BETFAN dla nowych graczy. Polski legalny bukmacher płaci 200 złotych jeśli Lewy zbije piątkę podczas transmisji meczu Polska – Czechy. Promocja dostępna jest dla nowych graczy, którzy założą konto z kodem ZZAPOLOWY.

  ⬅️ Kliknij tutaj, aby skorzystać z promocji ⬅️  

200 złotych za piątkę Lewego podczas transmisji meczu Polska – Czechy

Przed nami eliminacje Euro 2024. Polska ma tylko matematyczne szanse na awans i żeby je zachować będzie musiała wygrać z Czechami. Robert Lewandowski wraca po kontuzji do dobrej dyspozycji. Polak w ligowym meczu z Alaves strzelił dublet. BETFAN przygotował specjalną promocję dla nowych graczy, którzy zarejestrują się do z kodem ZZAPOLOWY. Polski legalny bukmacher płaci 200 złotych za piątkę Lewego podczas transmisji meczu Polska – Czechy. Do promocji nie liczy się tylko mecz. Wystarczy, że w dowolnym momencie podczas transmisji (przed meczem, po meczu, schodząc do szatni), Robert Lewandowski przybije z kimś piątkę i 200 złotych jest Twoje. Szczegóły promocji poniżej.

Lewy promocja baner

Zasady promocji

  1. Otwórz konto z kodem bonusowym do Betfan: ZZAPOLOWY
  2. Wpłać dokładnie 25 złotych
  3. Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 25 zł i umieść na nim dowolne zdarzenie z meczu Polska – Czechy (Łączny kurs kuponu musi wynosić min. 2.0 i kupon musi zostać rozliczony do 17.11, godz. 23:59)
  4. Jeśli Lewy zbije piątkę w trakcie transmisji meczu, w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania otrzymasz freebet 200 zł
  5. Freebetem grasz jak chcesz!

Piątka Lewego i Yamala

Specjalna promocja zaoferowana przez BETFAN to pokłosie sytuacji z meczu ligowego Barcelony z Alaves. Robert Lewandowski w trakcie tego spotkania nie przybił piątki z Lamine Yamalem, który wyciągnął rękę do Polaka. Media od razu podchwyciły temat i wywołały medialną burzę. Sami zawodnicy zbagatelizowali tę sytuację i byli zdziwieni, że ktoś tak się tym przejął. Jednocześnie zaznaczyli, że darzą się sympatią.

 

Inne promocje BETFAN

BETFAN nie zapomina również o swoich Graczach i regularnie kieruje do nich różnego rodzaju Promocje. Dla tych, którzy mają już konto w BETFAN przygotowaliśmy specjalny tekst, w którym można śledzić aktualne promocje u polskiego, legalnego bukmachera: „Aktualne promocje w BETFAN”

Komentarze

komentarzy