Casemiro nie oszczędzał się na wakacjach

casemiro

O piłkarzy w trakcie sezonu dbają dietetycy. W przerwie od rozgrywek zawodnicy pozwalają sobie na więcej. O pilnowaniu diety zapomniał Casemiro, który wrócił na treningi zdecydowanie cięższy niż powinien.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Casemiro wrócił z nadwagą do treningów

Piłkarze w trakcie sezonu sztywno muszą trzymać się diety oraz treningu. Po zakończeniu rozgrywek udają się na wakacje by naładować baterię i odpocząć po trudzie całego sezonu. Niektórzy zawodnicy za bardzo wrzucają na luz i jedzą co popadnie. Tak właśnie uczynił Casemiro, który wrócił do treningów o kilka kilogramów cięższy. Podczas ostatniego treningu fotoreporterzy uchwycili Brazylijczyka na zdjęciu, na którym ewidentnie widać, że podczas wakacji niczego sobie nie żałował.

Inni piłkarze wracający z nadwagą po wakacjach

Nie tylko Casemiro. Również inni piłkarze zapuszczali się po przerwie między sezonami. Swego czasu głośno było o Edenie Hazardzie, który spełnił swoje marzenie i w 2019 roku trafił do Realu Madryt za 115 milionów euro. Niestety Belg nie przypilnował diety w trakcie wakacji, przez co miał ciężkie wejście do Królewskich. Inni piłkarze powracający z oponką do treningów między innymi to – Aguero i Higuain.

Nowa rola Casemiro w United

Fot. PressFocus

Komentarze

komentarzy