Chłopak od podawania piłek „znokautował” piłkarza Romy! [WIDEO]

W ramach pierwszego meczu ćwierćfinałowego, Ajax rywalizował w Amsterdamie z Romą. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 2:1. W związku z dobrym wynikiem, Riccardo Calafiori próbował grać na czas, przedłużając wykonanie rzutu z autu. Na to nie chciał pozwolić… chłopak od podawania piłek.

W czwartkowej rywalizacji na murawie przeważał Ajax, który stworzył sobie znacznie więcej okazji. Determinacja gospodarzy przyniosła skutek w 39. minucie, a do siatki trafił Klassen. Ekipa z Amsterdamu stanęła przed świetną okazją, by podwyższyć wynik rywalizacji, lecz rzutu karnego nie wykorzystał Tadić. Po tej sytuacji do głosu doszli goście. Najpierw gola strzelił Pellegrini, a następnie bramkę zanotował Ibanez.

Calafiori „znokautowany”

Podczas potyczki młody defensor Romy – Riccardo Calafiori próbował zabrać trochę czasu, zwlekając z wykonaniem rzutu z autu.

Ta postawa ewidentnie nie spodobała się chłopakowi od podawania piłek, który przy ponownym rzuceniu futbolówki zrobił to ze zdecydowanie większą siłą.

Dopiero po chwili Riccardo Calafiori zorientował się, iż dostał uderzenie od chłopaka odpowiedzialnego za podawanie piłki, więc okazywanie bólu nic nie wskóra u arbitra.

Komentarze

komentarzy