Co za bramka. Patrik Schick strzela gola z połowy boiska! [WIDEO]

W ramach rywalizacji w grupie D, reprezentacja Szkocji rywalizuje w Glasgow z Czechami. Po godzinie gry jest 2:0 dla Czechów. Dwa trafienia zanotował Patrik Schick. Na szczególną uwagę zasługuje drugi gol snajpera Bayeru Leverkusen. Schick strzelił bowiem bramkę z połowy boiska!

Choć reprezentacja Szkocji w pierwszej połowie nieco dłużej utrzymywała się przy piłce, to do szatni z bramką schodzili Czesi. Świetne dośrodkowanie Coufala wykorzystał Schik, który zdobył bramkę strzałem głową.

Fenomenalny gol Schicka

W drugiej połowy było 2:0. Patrik Schick zauważył, że golkiper rywali wyszedł do przody, więc reprezentant Czech oddał strzał z połowy boiska. Uderzenie było na tyle precyzyjne, iż futbolówka znalazła drogę do bramki.