Czy to najsłabsze PSG od lat? Reakcje Mbappe mówią wszystko

Mbappe darmowe

Kylian Mbappe spędził ostatni mecz na trybunach. Jest to sankcja wymierzona przez klub, za brak podpisu na nowym kontrakcie. Paryżanie postanowili stosować się do postawionego ultimatum i na start Ligue 1 tylko zremisowali bezbramkowo z Lorient. Czy to najsłabsze PSG od lat?

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Tak źle dawno nie było, wymowne reakcje Mbappe

Paris Saint-Germain mając taką przewagę finansową i kadrową nad pozostałymi klubami z Ligue 1 ma obowiązek wygrywać mistrzostwo i powinna być to najbardziej jednostronna liga z TOP 5. Paryżanie w 1. kolejce zremisowali z Lorient, a na trybunach zasiadł Kylian Mbappe. Kamery uchwyciły wymowne reakcje Francuza w trakcie spotkania, niekiedy śmiech mógł być wywołany usłyszanym żartem, ale inne miny nie pozostawiają złudzeń, że Mbappe czuł zażenowanie.

Najsłabsze PSG od lat?

Wczorajszy skład wystawiony przez PSG lekko mówiąc nie porywał, a internauci zestawili linię ataku z tą, którą mogli oglądać przed rokiem. Zmiana trio Messi, Neymar, Mbappe na Lee, Ramos, Asensio jest ogromnym przeskokiem jakościowym. Trójka, która wystąpiła wczoraj w meczu dysponuje sporym potencjałem, a Koreańczyk i Portugalczyk z pewnością mogą się jeszcze sporo rozwinąć. Pomoc także nie wyglądała zbyt okazale, jak na mistrza Francji. Środek pola Zaire-Emery – Ugarte – Vitinha, to zestawienie młokosów, którzy w starciu z klubem z wyższej półki w Lidze Mistrzów, zostałby brutalnie zmiażdżony.

Komentarze

komentarzy