Dramatyczna asysta Piotra Zielińskiego [WIDEO]

darmowe pilka

W meczu 1. kolejki Ligi Mistrzów Braga podejmowała Napoli. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla zespołu przyjezdnych. Kuriozalną asystę w spotkaniu zaliczył Piotr Zieliński.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Dramat piłkarza Bragi

W pierwszym meczu nowej edycji Ligi Mistrzów drużyna Piotra Zielińskiego wybrała się do Portugalii, aby zmierzyć się z Bragą. Przed przerwą na prowadzenie wyszło Napoli po golu Di Lorenzo. W 84. minucie Bruma doprowadził do remisu. Kiedy wydawało się, ze spotkanie zakończy się podziałem pktów, wtedy przydarzyło się coś niespodziewanego. w 88. minucie reprezentant Polski, Piotr Zieliński dośrodkował piłkę w pole karne rywali, a obrońca Bragi wbił sobie piłkę do własnej bramki. Piłkarze na ławce rezerwowych chwytali się za głowy. Cała sytuacja wyglądała bardzo komicznie.