Dublet Adama Buksy w starciu z Orlando City! [WIDEO]

W świetnej formie jest Adam Buksa. Kilka dni temu reprezentant Polski trafił do siatki, a także zanotował efektowną asystę w rywalizacji z DC United. Tym razem 25-latek zdobył dwie bramki w zremisowanym 2:2 wyjazdowym starciu z Orlando City.

Mecz otworzyli gospodarze, a swój zespół wyprowadził na prowadzenie znany wszystkim Nani. Gracze Orlando City podwyższyli stan rywalizacji na 2:0 w 50. minucie. Rzut karny wykorzystał Dike. Wszystko wskazywało na to, że trzy punkty padną łupem zespołu z Exploria Stadium.

Dublet Adama Buksy

Końcówka spotkania należała jednak do liderów Konferencji Wschodniej. W 81. minucie gola kontaktowego strzelił Buksa, który świetnie przeczytał podanie swojego kolegi z drużyny.

W doliczonym czasie gry reprezentant Polski zdobył bramkę na wagę remisu, wykonując świetny strzał głową.