Dublet Arkadiusza Milika w starciu z Qarabagiem! [WIDEO]

Od początku sezonu Arkadiusz Milik bardzo dobrze radzi sobie w pucharach. Wystarczy powiedzieć, że przed meczem z Qarabagiem miał na swoim koncie 4 gole w Lidze Europy oraz 5 bramek w Pucharze Francji. Tym razem reprezentant Polski dorzucił dwa trafienia w Lidze Konferencji Europy.

W związku z tym, iż Marsylia zajęła trzecie miejsce grupie E Ligi Europy, francuski klub musiał zadowolić się grą w 1/16 finału Ligi Konferencji Europy. Na sam początek, zespół z Ligue 1 trafił na Qarabag.

Dublet Arkadiusza Milika

Podopieczni Jorge Sampaoliego po pierwszym meczu są już o krok od awansu. Marsylia wygrała na własnym obiekcie 3-1, a bohaterem francuskiej ekipy został Arkadiusz Milik. Polak dwukrotnie trafił do siatki. Pierwszy gol padł w 41. minucie. Milik dobrze znalazł się w polu karnym rywala, gdy Marsylia miała rzut rożny. Polak musiał poprawić swoje uderzenie, ale za drugim razem futbolówka wpadła do siatki.

Na minutę przed końcem regulaminowego czasu pierwszej połowy, Milik zdobył drugą bramkę. Świetną piłkę do Polaka posłał Pape Gueye, a Arkadiusz bez większych problemów strzelił gola.