Dublet Roberta Lewandowskiego w starciu z Villarreal! [WIDEO]

W czwartkowy wieczór w ramach 10. kolejki LaLiga, piłkarze Barcelony rywalizowali na własnym obiekcie z Villarreal. Starcie obu drużyn zakończyło się zwycięstwem „Dumy Katalonii” 3-0. Ponownie do siatki trafił Robert Lewandowski, który ustrzelił dublet.

Od początku spotkania Barcelona przejęła inicjatywę na murawie. W 31. minucie meczu zobaczyliśmy pierwszą bramkę.

Robert Lewandowski wpisał się na listę strzelców, świetnie odnajdując się w polu karnym rywala.

Dublet Roberta Lewandowskiego

Zaledwie cztery minuty później, kapitan naszej reprezentacji mógł cieszyć się z drugiego gola. Tym razem Lewandowski wykonał strzał zza pola karnego.

Barcelona zgarnęła trzy punkty i nadal zajmuje drugie miejsce w tabeli ze stratą trzech oczek do lidera.