Dwie bramki Jarosława Niezgody w meczu MLS! [WIDEO]

Bardzo dobry mecz w barwach Portland Timbers ma za sobą Jarosław Niezgoda. 25-letni napastnik zdobył dwa gole w starciu z San Jose Earthquakes. Bramki polskiego snajpera są o tyle istotne, iż w ostatnim czasie Niezgoda nie zawsze mógł liczyć na grę w pierwszym składzie.

Wbrew pozorom Jarosław Niezgoda ma przed sobą jeszcze wiele pracy w kontekście gry w MLS. Szkoleniowiec Portland Timbers nie mianował Polaka głównym napastnikiem, co potwierdza fakt, iż przed meczem z San Jose Earthquakes, Jarosław Niezgoda dwukrotnie zasiadał na ławce rezerwowych, wchodząc na końcówki spotkań.

Dwie bramki Jarosława Niezgody

Pozycja 25-latka w klubie może ulec poprawie. Wszystko za sprawą bardzo dobrego występu byłego gracza Legii w starciu z San Jose Earthquakes. Polak zdobył dwie bramki i przyczynił się w znacznym stopniu do zwycięstwa swojego zespołu. Potyczka zakończyła się wynikiem 3:0 dla Portland.

Wynik rywalizacji Niezgoda otworzył w 46. minucie meczu, popisując się precyzyjnym strzałem głową.

Chwilę później polski napastnik miał na swoim koncie już dwie bramki. Niezgoda wykorzystał chaos, jaki panował w defensywie gości i pewnym uderzeniem umieścił futbolówkę w siatce.

Komentarze

komentarzy