Dwie bramki Krzysztofa Piątka w derbach Berlina! [WIDEO]

Czasem jeden mecz może diametralnie zmienić sytuację zawodnika w zespole. Miejmy nadzieję, że w przypadku Krzysztofa Piątka i jego piątkowego występu w derbach Berlina właśnie tak będzie. Polski napastnik zdobył dwa gole w rywalizacji z Unionem Berlin i przyczynił się w znacznym stopniu do zwycięstwa swojego zespołu.

W ostatnich dwóch meczach poprzedzających derbowy mecz, Krzysztof Piątek nie zachwycił na murawie. Z tego też powodu, 25-latek nie pojawił się w pierwszym składzie na spotkanie z Unionem, obserwując początkowo poczynania kolegów z ławki rezerwowych. Wydarzenia boiskowe sprawiły, iż Krzysztof Piątek wszedł na murawę już na początku drugiej połowy. Union grał w dziesiątkę za sprawą czerwonej kartki Andricha, a Hertha przegrywała 0:1, więc zespół Polaka musiał gonić wynik.

Dwa gole Piątka

Hercie udało się odwrócić losy spotkania, wygrywając ostatecznie 3:1. Najpierw do siatki w 51. minucie spotkania trafił Pekarik. Następnie mecz miał już jednego bohatera, a był nim Krzysztof Piątek.

Przy pierwszym golu Piątek dobrze odwrócił się w stronę bramki i wykonał strzał. Polak miał trochę szczęścia, gdyż futbolówka odbiła się od jednego z graczy Unionu i zmyliła bramkarza.

Podczas drugiej bramki nie było już takiego przypadku. Krzysztof Piątek wykonał bardzo precyzyjny strzał, notując tym samym trzecie trafienie w trwającym sezonie Bundesligi.