Efektowna interwencja Kamila Grabary w starciu z Randers! [WIDEO]

Piłkarze Aarhus walczą o europejskie puchary. Ostatnimi czasy nastroje w drużynie z pewnością nie były najlepsze, gdyż klub z Ceres Park nie zdołał zaliczyć zwycięstwa w żadnym z ośmiu spotkań. Ta niechlubna seria w końcu została przerwana. Spora w tym zasługa Kamila Grabary. Polak popisał się efektowną interwencją w pierwszej połowie potyczki z Randers.

Teoretycznie ekipa Aarhus cały czas ma szansę na Ligę Mistrzów. W praktyce strata siedmiu punktów na sześć kolejek przed końcem sezonu to dość spora różnica. Zespół Kamila Grabary z pewnością chce skupić się na obronieniu trzeciego miejsca, które gwarantuje bezpośrednią grę w Lidze Europy.

Świetna interwencja Kamila Grabary

Duński klub zrobił ważny krok w tym kierunku, wygrywając na własnym obiekcie z Randers 2:0, kończąc tym samym serie spotkań bez zwycięstwa. Bardzo dobrze między słupkami Aarhus spisał się w tym meczu Kamil Grabara, który zaliczył trzy interwencje, otrzymał najwyższą notę w meczu od SofaScore, a także popisał się genialną interwencją.