Erik Exposito skazany na Śląsk Wrocław

exposito

Erik Exposito miał trafić do tureckiego Eyüpspora. Jak podaje Piotr Janas, transfer Hiszpana wysypał się na ostatniej prostej. Jest to druga nieudana próba transferu 27-latka.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Pechowe przenosiny Exposito

Erik Exposito trafił do Śląska Wrocław w 2019 roku. Napastnik Śląska może mówić o sporym pechu. Jego transfer do drugoligowego Eyüpspora był już przyklepany. Dziś miał wyruszyć do Turcji aby przejść testy medyczne. Na ostatniej prostej negocjacje kontraktowe zakończyły się niepowodzeniem. Hiszpan na szczęście nie wyleciał jeszcze z Polski. Exposito odrzucił ofertę między innymi z Arabii Saudyjskiej i Ameryki aby trafić do Eyüpsporu. Warto przypomnieć, że jest to drugie fiasko transferowe z udziałem hiszpańskiego napastnika. Rok temu był bliski przejścia do Chin, jednak transfer również wysypał się na ostatniej prostej.

Kiedy zobaczmy Exposito na boisku?

Śląsk Wrocław swój kolejny mecz rozegra 24 lipca o 19:00 z Koroną Kielce. Będzie to inauguracyjny mecz Śląska w nowym sezonie. Możliwe, że do tego czasu Erikowi Exposito uda się zmienić barwy klubowe. Patrząc na zainteresowanie jego osobą jest to bardzo możliwe.

Komentarze

komentarzy