Fatalny rzut karny w wykonaniu Sergio Aguero! [WIDEO]

Przedsmak finału Ligi Mistrzów. Tak można opisać ligowy pojedynek Manchesteru City z Chelsea. Po pierwszej połowie „The Citizens” prowadzą 1:0. Przewaga gospodarzy mogła być większa, ale rzutu karnego nie wykorzystał Sergio Aguero, który wykonał jedenastkę w kuriozalny sposób.

Widać, iż obaj szkoleniowcy podeszli do tego spotkania z dystansem. Guardiola wprowadził mnóstwo zmian względem pojedynku z PSG w Lidze Mistrzów. Porotował także Thomas Tuchel, efektem czego na murawie nie byliśmy świadkami zbyt wielu pięknych akcji.

Kuriozalny rzut karny Aguero

W 44. minucie na prowadzenie wyszli gospodarze. Przy bramce Sterlinga zawinił Christensen, który nabawił się jednocześnie kontuzji. Chwilę później „The Citizens” mogli prowadzić 2:0, ale rzut karny w kuriozalny sposób wykonał Aguero.